• 23.07.25, 15:26

Vaib-kodeerimine muudab programmeerimise kümme korda kiiremaks

Hiljuti veel tüüpilised sõnumid: "Otsin idufirmale tehnoloogia-oskustega kaasasutajat," on viimaste kuude jooksul kadunud. Probleem on leidnud lahenduse, mitte ainult idufirmade vähesuse tõttu, vaid tänu uuele lähenemisele, mis võimaldab kümme korda kiirendada arendusprotsessi.
Saatejuht Tarmo Virki, investor Kärt Siilats ja idufirma Unsume asutaja Anastasia Pjatakova.
  • Saatejuht Tarmo Virki, investor Kärt Siilats ja idufirma Unsume asutaja Anastasia Pjatakova.
  • Foto: Andres Laanem
"Ükssarvikute kasvulava" saates kinnitasid idufirma Unsume asutaja Anastasia Pjatakova ja investor Kärt Siilats, et uued tehisintellektil põhinevad vaib-kodeerimise tööriistad on selle probleemi lahendanud.

Seotud lood

Arvamused
  • 23.07.25, 10:00
Põhjendamatud hirmud: tehisintellekti määrus juturoboteid ära ei keela
Alates 2. augustist peavad üldotstarbelised tehisintellekti kasutavad süsteemid vastama tehisintellekti määruse läbipaistvusnõuetele. Andmekaitseidu GDPR Register tegevjuht Krete Paal tõi välja määrusega seotud levinumad hirmud ja müüdid ning selgitas, mida ettevõtjad peavad juba täna ära tegema.
Uudised
  • 22.07.25, 10:32
Loomeettevõtted õppisid kasutama digitaalseid tööriistu
Ida-Virumaal lõppes üle-eestiline loomeettevõtjatele suunatud digitaliseerimise programm, millest võttis osa 160 meeskonda.
Uudised
  • 18.07.25, 13:23
TI-Hüpe testib, kas ChatGPT-l ja Google Geminil leidub midagi koolidele sobivat
Haridusvaldkonnas tehisaru kasutamisele pühendunud programm TI-Hüpe on alustanud laiaulatuslikku testperioodi kahe juhtiva tehisaru platvormiga – Google Gemini ja OpenAI Chat GPTga.
Saated
  • 17.07.25, 14:19
Eksperdid: tehisarule ei saa vastutust delegeerida, see on ohtlik
Saates "Digitark äri" räägime tehisintellektist kahes vaates: miks ja millal peab olema tehisaruga ettevaatlik ja kus tehisaru enda kasuks hästi tööle panna.
Uudised
  • 15.07.25, 14:51
Kuidas privaatsuskaitse tehnoloogiad saaks lahendada leibkonna-andmete probleemi?
Eestis puuduvad usaldusväärsed ja terviklikud leibkonnaandmed, mis takistab toetuste tõhusamat sihtimist. Appi saavad tulla privaatsust tagavad tehnoloogiad, kirjutavad Liina Kamm ja Dan Bogdanov ettevõttest Cybernetica Arenguseire Keskuse väljaandes Pikksilm.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele