Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
FOTOD: IT-tulevik CeBITi messilt
Laupäeval lõppes Saksamaal Hannoveris iga-aastane infotehnoloogiamess CeBIT, mis on maailma suurim näitus sel teemal.
Üle 4000 ettevõtte 68 riigist näitas messil oma uusi tooteid ja lahendusi. CeBITi tehnoloogianäitus meelitab igal kevadel kümned tuhanded IT-huvilised Põhja-Saksamaale Hannoveri juba 1986. aastast alates.
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.