Valgevene salateenistus KGB süüdistas välismaa häkkereid Valgevene rubla värskete devalveerimiskuulujuttude levitamises, kirjutas 5. jaanuari Naviny.by.
Petupilt keskpanga mobiiltelefoni tekstiteatest postitati Facebooki. Teates kirjutati, et keskpanga juht Nadežda Jermakova andis korralduse devalveerida Valgevene rubla 8630:14 340 dollari vastu ja 11 270:18 116 euro vastu.
KGB pressikomitee teatas, et umbes tuhatkond inimest said sellise sõnumi. KGB andmetel oli teade saadetud Indias asuvast serverist ning salateenistus tegeleb häkkerite rünnakus osalenud isikute tuvastamisega.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.