Autor: ITuudised.ee • 1. veebruar 2017

Eesti idufirma kaasas üle poole miljoni väärtuses investeeringuid ja laiendab äri

Autor: Investly

Eesti ja Suurbritannia turul edukalt maksete innovatsiooni tegev finantstehnoloogia ettevõte kaasas uues rahastusringis 700 000 euro väärtuses investeeringuid ning sellega plaanib Investly kasvatada turuosa Eestis ja Suurbritannias.

Investly asutaja ja tegevjuhi Siim Maiveli sõnul on ettevõte oma paari tegutsemisaasta jooksul hoidnud ettevõtetel kokku üle 30 aasta maksetähtaja ootamist. "Meie teenust kasutavad organisatsioonid, kes soovivad arvete maksetähtaegu lühendada, mida neil ka edukalt teinud oleme. Kiire klientide kasv ja investorite jätkuv usaldus näitab, et oleme õigel teel.”

Investly on ka ise viimase aasta jooksul jõudsalt kasvanud ning uue rahastuse najal jõudnud faasi, kus tuleb hakata jõulisemalt turuosa kasvatama.

“Nähes, et teenus toimib Eestis väga edukalt, võtsime sihiks suurendada Eestis turuosa ja alustada ka Suurbritannias kanna kinnitamist. Nõudlus meie teenuse järgi on vägagi olemas, sest paljudel kaupmeestel ja tootjatel on 60-120-päevased maksetähtajad sagedased ning raha tihti arvete all kinni. Koos meiega saavad ettevõtted kasvada ning suurendada oma käivet ja kasumit.”

Investly on ühisrahastusel põhinev Eesti finantstehnoloogia ettevõte, mis aitab ettevõtetel kiiremini kasvada lühendades nende arvete maksetähtaegu 15-220 päevastel arvetel. Ettevõtted saavad ise otsustada, millal ja millist arvet rahastavad käibevahendite kiiremaks vabastamiseks. Investly on tänaseks kokku kaasanud üle 1,3 miljoni euro investeeringuid. Investorite hulka kuulub ka Austria suurim riskikapitalifond Speedinvest, mis kapitaliseerib paljulubavaid varajases staadiumis olevaid idufirmasid.

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112