Tele2 2017. aasta teise kvartali tulu oli 19,8 miljonit eurot, mis on 10,4 protsenti enam kui mullu samal perioodil.
Ettevõtte kasum enne kulumit (EBITDA) kasvas teises kvartalis 4,7 protsenti 4,4 miljoni euroni.
Tele2 Eesti tegevdirektori Argo Virkebau sõnul saavutati tulude- ja kasumlikkuse kasv kolme teguri koosmõjul. “Sõlmisime mitu olulist rahvusvahelist transiitside lepingut, mobiilse interneti klientide arv kasvas aastaga üheksa ning seadmete müük 13 protsenti,” rääkis Virkebau.
“Tulevik on digitaalsetes müügikanalites ning investeerime nende arendamisse palju vahendeid. Esimese ainult internetist tellitava ning seetõttu soodsama hinnaga paketiga Snäpp liitus kuuga ligi 1000 inimest,” kirjeldas Virkebau trendi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
“Ootan ka järgmistel kvartalitel tulude kasvu. Seda toetab nii jätkuv tavakasutajate internetimahtude kasv kui superministeeriumi ja 36 riigiasutuse hankevõit,” rääkis Virkebau.
Tele2 investeeris 2017. aasta teises kvartalis Eestis 2,1 miljonit eurot, mis on 34% enam kui mullu samal perioodil. Arendustööd jätkuvad ning suvel toimuvad üle Eesti suured võrguehitustööd, mille käigus Tele2 ehitab 434 uut tugijaama, et suurendada vastavalt kasvanud nõudlusele interneti kiirusi ja mahtu.
Seotud lood
Tallinna Direktorite Klubi andis Estonia teatris üle preemia “Noor Juht 2017”, kelleks kuulutati Tele2 Eesti tegevdirektor Argo Virkebau.
Superministeeriumi ühishoonesse koliva nelja ministeeriumi ja nende allasutuste sideteenuste ühishanke võitis Tele2. Operaatori sideteenuseid hakkab kasutama 36 riigiasutust.
Tele2 pikaajaline tegevdirektor Argo Virkebau hakkab aprillist tööle Ekspress Meedia tegevjuhina.
Tele2 Grupp omandas 801,7 miljoni dollari eest kaabeltelevisiooni ja interneti püsiühendust pakkuva ettevõtte Com Hem.
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?