2017. aasta lõpuks laadivad inimesed maailmas alla ligi 200 miljardit mobiilirakendust. Apple avalikustas nimekirja äppidest, mida on nende rakendustepoest tänavu kõige rohkem alla laaditud ning võitja on tõeline üllatus.
Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul on aasta populaarseim äpp Bitmoji, mis loob kasutajale sarnaseid animeeritud emotikone. “See äpp on päris lõbus ja toimib hästi, kuid pole Eestis nii hästi tuntud kui ülejäänud edetabel,” ütles Aron.
“Tasuliste äppide edetabeli pani kinni Facetune, mis võimaldab töödelda telefonis pilte pea Photoshopi kvaliteediga. Väga paljud inimesed olid nõus maksma ka kitarriõppeäpi Tabs & Chords ning planeerimisrakenduse HotSchedules eest,” rääkis Aron.
“App Store’i aasta kõige populaarsemad mängud olid Nintendo loodud Super Mario Run ning piljardimäng 8 Ball Pool. Mullune hitt Pokemon Go edetabelisse enam ei mahtunud. Tasuliste mänguäppide turul tegi puhta töö juba kolmandat aastat järjest USA koomiku Ellen Degeneres’i Heads Up,” lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Aroni sõnul pole Google veel oma Androidi rakendustepoe edetabelit avaldanud, kuid on vihjanud, et populaarseim mäng oli Super Mario Run.
App Store rakendustepoe 2017. aasta enim allalaaditud rakendused:
BitmojiSnapchatYouTubeMessengerInstagramFacebookGoogle MapsNetflixSpotifyUberGmailPandora MusicAmazonWhatsAppWishTwitterSoundCloudGoogle ChromeWazeLyft
Seotud lood
Apple kaevati kohtusse, sest ettevõte tunnistas, et vanemaid iPhone on muudetud aeglasemaks. Põhjusena tõi õunafirma välja telefoni eluea pikendamise, vahendab CNBC.
Rootsi muusikateenuse pakkuja Spotify alustas eile USA börsil kauplemispäeva 165,90 dollari tasemelt, mis tähendab, et eelmise rahakaasamisega võrreldes on ettevõtte väärtus tublisti kasvanud.
Muusikastriimimiskeskkond Spotify sai California plaadifirmalt Wixen Music Publishing 1,6 miljardi dollari suuruse hagi muusika striimimise eest, milleks keskkonnal puudus litsents, kirjutab Reuters.
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?