ITuudised.ee  • 1 veebruar 2018

Levira õigusvaldkonna juhiks sai Melika Kiilmaa ja finantsdirektoriks Taavi Tapner

Foto: Pixabay

AS Levira õigusvaldkonda juhib alates 15. jaanuarist 2018 Melika Kiilmaa ja finantsdirektorina asus 1. veebruarist ametisse Taavi Tapner, teatas ettevõte.

„Meil on siiralt hea meel, et Melika ja Taavi liitusid Levira kollektiiviga. Mõlema näol on tegemist oma ala professionaalidega, kes toovad endaga kaasa nii värsket energiat kui ka teadmisi ja oskusi, mis aitavad kaasa ettevõtte arengule,“ ütles Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste. 

„Õigusvaldkonna juhtimiskogemuse kõrval pean enda tugevuseks telekommunikatsioonivaldkonna pikaajalist tundmist, mis aitab mul efektiivselt juhtida Levira kui professionaalse digiteenuste pakkuja õigusvaldkonda,“ märkis Melika Kiilmaa.

„Levira on suure potentsiaaliga ettevõtte, kus töötavad oma ala parimad spetsialistid ja ootan põnevusega võimalust nendega koostööd teha. Usun, et minu rahvusvaheline finantsjuhtimise kogemus toetab ettevõtte arengut, strateegia elluviimist ning uute ärivõimaluste leidmist,“ ütles Taavi Tapner.

Melika Kiilmaa on varasemalt juhtinud õigusvaldkonda Starmanis ja juriidilist osakonda EMTs ning praktiseerinud lühiajalisemalt advokaadibüroodes Glimstedt ja LAWIN (nüüdseks COBALT).

Taavi Tapner on töötanud kaua ehitusmaterjalitööstuses. Ta on olnud rahvusvahelise kontserni HeidelbergCement Group Põhja-Euroopa üksuse finantsjuht, juhtinud kontserni Türgi finantsüksuse tööd ja töötanud finantsdirektorina Kunda Nordic Tsemendis.

Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Kertu Karner
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112