Autor: Indrek Kald • 19. märts 2019

Kabanov: Bolti hind ei sõltu telefonist

Hinnad ei sõltu telefonist, millega auto kohale kutsutatakse, vastas Bolti tootejuht Jevgeni Kabanov kahtlustele, et iPhone´i omanikud peavad taksosõidu eest rohkem maksma.

Bolti tootejuht Jevgeni Kabanov.
Autor: Andres Haabu

"Teades, kuidas asjad kapoti all käivad, võin anda oma sõna, et Bolti hinnad ei sõltu telefonist, millega auto kohale kutsutatakse," märkis varem Taxify nime kandnud firma tootejuht. Seega kehtib sama hind nii iPhone´i kui Androidi kasutajale.

"Küll aga tegeleme nüüd ja edaspidi sellega, et meie hinnad oleksid stabiilsemad ja sõltuksid vähem sellest, millise marsruudi Google kaardil valib," lisas Kabanov.

Geeniuse portaal kirjutas eile, et iPhone’i omanikud maksavad keskmiselt ühel korral viiest Bolti sõitude eest isegi kuni 40% rohkem kui Androidi kasutajad. Vastupidist olukorda ei tuvastatud.

"Tavaolukordades on äppide hinnad samad, kuid hinnaerinevus tekib, kui rakendub kordaja, mida kasutatakse neil hetkedel, kui teenust kasutab ühes piirkonnas korraga palju kliente ning teenust osutavaid autosid on tavapärasest vähem," selgitas Geenius.

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112