• 03.08.20, 14:15

Helmes ostis Läti ühe suurema tarkvarafirma. Klientide seas mitmed tähtsad riigiasutused

Helmes ostab Läti ühe suurema tarkvaraarendaja T2T, mille senised omanikud olid Telia ning Läti valitsus. T2T klientideks on hulk riigiasutusi ja -firmasid.
Helmese asutaja Jaan Pillesaar ja Teti juhatuse esimees Juris Gulbis.
  • Helmese asutaja Jaan Pillesaar ja Teti juhatuse esimees Juris Gulbis.
  • Foto: Helmes
Kolm kuud tagasi kinnitas Helmese asutaja ning juht Jaan Pillesaar ITuudistele, et "Helmes otsib huviga globaalseid investeerimisvõimalusi, sest meil ei ole praktiliselt laene, küll on aga vaba raha".

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele