• 16.12.20, 16:37

Directo osanik: järgmine dividendimakse on ilmselt tavapärane

Majandustarkvara arendava ja müüva OÜ Directo omanikud otsustasid tänavu võtta dividende pooles mahus võimalikust, ent summa oli ikka seitsmekohaline.
Directo kaasomanik ja juhatuse liige Martin-Paul Rinne esinemas 2016 Gaselli kongressil.
  • Directo kaasomanik ja juhatuse liige Martin-Paul Rinne esinemas 2016 Gaselli kongressil.
  • Foto: Andres Haabu
"Järgmine dividendimakse on ilmselt tavapärane," kommenteeris ettevõttest viiendikku omav Aadu Vooglaid, kelle pangaarvele laekus mullu mitusada tuhat eurot omanikutulu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele