• 02.12.22, 12:30

Tehisintellekti abil hariduse personaliseerimise uurija sai ITLilt Ustus Aguri stipendiumi

ITL andis Ustus Aguri nimelise 3000eurose stipendiumi Tartu Ülikooli arvutiteaduse doktorant Kristjan-Julius Laakile, kes uurib tehisintellekti abil hariduse personaliseerimist.
ITLi juhatuse liige Ivo Lasn, stipendiumisaaja Kristjan-Julius Laak ja ITLi president Juhan-Madis Pukk.
  • ITLi juhatuse liige Ivo Lasn, stipendiumisaaja Kristjan-Julius Laak ja ITLi president Juhan-Madis Pukk.
  • Foto: Joanna Jõhvikas
"Teadustöö aitab meil paremini mõista, millist osa kooliharidusest saaks tehisintellekt toetada ja milleks seda kasutama ei peaks," selgitas Laak.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 10:34
Crayon teeb keerulised AWS-i arved lihtsaks ja loogiliseks
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele