• 13.09.24, 11:12

SMITi personalijuht sai parima kaugtöö edendaja tiitli. “Tema tiim töötab eri vormides”

Esmakordse tunnustuse parimale kaugtööd edendavale personalijuhile pälvis siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) peadirektori asetäitja Kärt Kinnas.
Esimest korda tunnustati ka kaugtööd soosivat personalijuhti, fotol võitja Kärt Kinnas (SMIT).
  • Esimest korda tunnustati ka kaugtööd soosivat personalijuhti, fotol võitja Kärt Kinnas (SMIT).
  • Foto: PARE
“Tema tiim töötab erinevates vormides – hübriidtöö, osakoormus ja täielik kaugtöö –, kuid sellest hoolimata on saavutatud tugev koostöö ja ühised tulemused,” selgitas personalijuhtimise ühingu PARE tegevjuht Kai Saard.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele