Aali Lilleorg • 22 veebruar 2017

NJORD aitas ettevõtte asutada bitcoinidega

Foto: Pixabay

NJORD aitas oma kliendil asutada osaühingu makstes osakapitali sisse vaid bitcoinides, rääkis NJORD advokaadibüroo advokaat Anne Veerpalu.

Arvatavasti maailma esimene bitcoinides sissemakse suurusjärk küündis 1 miljoni euroni ning auditeeriti BDO Estonia AS poolt.

"Bitcoinides sissemakse osakapitali on seega täiesti teostatav alternatiiv osakapitali suurendamiseks või osaühingu asutamiseks," selgitas Veerpalu.  Tehingu detailidest räägib ta lähemalt 28. veebruaril toimuval veebiseminaril "Blockchain tehnoloogial põhinevad ärimudelid – kas karta või kasutada?". 

Seminaril tuleb juttu blockchain (blokiahel) tehnoloogial põhinevatest ärimudelitest ja nendega seotud võimalustest ning õiguslikest riskidest. Räägime paarist Eestis tegutsevast ärist, kes on edukalt blockchain rakenduse kasutusele võtnud ning mõnest näitest ka teistes riikides.

Käsitlemisele tulevad teemad:

Millised ärimudelid Eestis juba kasutavad edukalt blockchain tehnoloogiat ja millega seal tuleb arvestada õiguslikus perspektiivis?Mis takistused on blockchain tehnoloogia kasutamisel tehingutes?Milliseid riske loob blockchain tehnoloogia kasutamine ärimudelis?Kuidas valmistuda selle tehnoloogia kasutuselevõtuks globaalses äritegevuses? 

Veebiseminar toimub 28. veebruaril kell 11.00-12.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Registreeruda saab SIIN.

Veebiseminari viib läbi Anne Veerpalu, NJORD advokaadibüroo advokaat ja Tartu Ülikooli doktorant, kes uurib ärimudelites blokiahela tehnoloogia kasutamisega seotud õiguslikke riske 

Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Kertu Karner
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112