Põhjamaade hiigelpeol Pärnus on netivõimsust tagamas Elisa liikuv tugijaam

Foto: Kuvatõmmis Elisa videost

4.- 6. augustini Pärnus peetaval Weekend Festival Baltic’sil on Elisa kõne- ja netivõimsust tagamas liikuv tugijaam ja töötab uus tugijaam Rannastaadionil.

Pärnu rannas toimuvale suurüritusele prognoositakse kolme päeva peale ligemale 100 000 külastajat, mistõttu on ka Elisa käesolevaks nädalavahetuseks suurüritusele planeerinud täiendavaid kõne- ja netimahte nii 3G-s kui 4G-s liikuva tugijaama abil ning on käivitanud värskelt renoveeritud Pärnu Rannastaadionil uue tugijaama.

„Festivali külastajad talletavad oma emotsioone kindlasti oma nutiseadmetega erinevates vormides, olgu see pilt või video ja seda laetakse erinevatesse sotsiaalmeedia kanalitesse üles, see omakorda tingib aga vajaduse lisada taolise külastajate arvu peale täiendavaid netimahte võrgus,“ rääkis Elisa tehnoloogiaüksuse juht Toomas Polli.

Lühiajalisi ülekoormusi sellise külastajate arvu peale võib ikkagi veel tekkida. Elisa tehnoloogiaüksuse juht soovitab sel juhul mõne minuti pärast uuesti proovida ja olla kindel, et akude mahtu oleks ikka  piisavalt.

Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Silvian Karu
Silvian KaruReklaamimüügi projektijuhtTel: 5691 8931
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821