• 08.09.25, 15:20

Advokaat AKI miljonitrahvist: sel juhtumil on potentsiaal saada tõeliseks pöördepunktiks

Andmekaitse inspektsiooni (AKI) määratud kolme miljoni eurone trahv Magnum grupi tütarfirmale võib valdkonda oluliselt mõjutada.
Advokaadibüroo Nordx Legal asutaja ning partner Risto Hübner.
  • Advokaadibüroo Nordx Legal asutaja ning partner Risto Hübner.
  • Foto: Jake Farra
Sellel juhtumil on potentsiaali saada Eesti jaoks tõeliseks pöördepunktiks, kinnitas andmekaitsele ja küberturbele keskenduv vandeadvokaat, büroo Nordx Legal partner Risto Hübner.

Seotud lood

Uudised
  • 05.09.25, 22:43
OÜ Allium UPI vaidlustab 3 mln trahvi: me polnud isikuandmetega hooletu ega jätnud neid kaitseta
Margus Linnamäe Magnum gruppi kuuluv OÜ Allium UPI ei nõustu täna teatavaks tehtud andmekaitse inspektsiooni trahviotsusega ja pöördub enda kaitseks kohtusse.
Uudised
  • 05.09.25, 17:20
Apotheka kliendiandmete kaitseta jätmine tõi Margus Linnamäe firmale trahvi 3 mln eurot
Margus Linnamäe ettevõte sai täna kolme miljoni eurose trahviotsuse Apotheka kliendiandmete kaitsmata jätmise ja ebapiisavate turvameetmete eest.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.09.25, 12:23
Tehisintellektiga arvuti, mis muudab töötegemise lihtsaks, loovaks ja eksimustevabaks
Tänapäeval on arvutist saanud partner, kes võtab enda kanda rutiini ning laseb kasutajal keskenduda sellele, mis on päriselt tähtis. Tehisintellektiga (AI) varustatud masinad ei ole enam kauge tulevikuvisioon, vaid abilised, mis muudavad töö sujuvamaks ja loovamaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele