Vaata, kes osalevad IT-juhtimise Aastakonverentsil

Moderaator Mart Einpalu
Moderaator Mart Einpalu

22. mail toimuval Äripäeva teemaveebi ITuudised poolt korraldataval IT-juhtimise Aastakonverentsil 2018 on osalemas sadakond IT-juhti ja valdkonna huvilist. Soodushinnaga registreerida saab veel vaid kuni 14. maini.

IT-juhtimise Aastakonverentsil on kirjas juba ligi 100 osalejat. Lisaks IT-juhtidele täpsemate ametinimetuste laias variatsioonis on osalejate seas ka tegevjuhte, juhatuse liikmeid, partnereid, finantsjuhte, valdkonna- ja ärijuhte. Osalejate nimekirjaga saab tutvuda SIIN

IT-juhtimise Aastakonverents toimub juba teist korda ja sel aastal on teema "IT-juhti roll muutuvas maailmas". 

Konverentsi eesmärk on tunnustada mõjukaid IT-juhte, aidata IT-juhtidel oma rolli muutuvas maailmas paremini tunnetada ja võrrelda oma kogemusi laiema perspektiivi ning teiste kogemusega, jagada ideid ja praktilisi kogemusi IT-juhtimises ning anda ideid, kuidas igapäevatöös ja kiiresti muutuvas maailmas paremini toime tulla.

Konverentsil tunnustame Eesti mõjukaimat IT-juhti, vaatleme globaalseid trende ja nende rakendamisi Eestis, saame teada kuidas riik IT-juhtimist ja arenguid Eestis toetab, räägime IT-juhtimisest kui äri juhtimisest, IT-juhile olulistest uutest tehnoloogiatest ja nendest tekkinud ärivõimalustest, IT-juhi rollist IT inimeste leidmisel ja värbamisel. Arutlusringis on personalijuhid, kes räägivad teemal "Mida peab IT-juht juhtimisel teisiti tegema, et häid inimesi hoida?“. Konverentsi modereerib Mart Einpalu

Mõjukaima IT-juhi konkursi kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

Ettekannetega esinevad ja küsimustele vastavad: 
• Digivaldkonna ekspert Margus Simson
• Tippjuht Rain Laane
• Harju Elekter kontserni IT-juht Kaarel Allikmäe
• Funderbeami tehnoloogiajuht Taivo Tender 
• Omniva tehnoloogiajuht Mart Nael
• Amrop Eesti partner Avo Kaasik 
• IT personalijuht Merje Laasi
• Telia Eesti personalijuht Ingrid Viinapuu
• Pipedrive arendusmeeskonna juht Sergei Anikin
• MKMi side ja riigi infosüsteemide asekantsler Siim Sikkut 

Konverentsi programm on valminud koostöös Enn Saarega

Konverentsile registreerumiseks on osalemistasu 295 eurot (km-ga 354). Korraga rohkem kui ühe osaleja registreerimisel ühest maksjaettevõttest kehtib allahindlus 5%. Soodushind kuni 14. maini on 249 eurot (km-ga 298,8 eurot). 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara