Eestlaste loodud taksode ja sõidujagamise mobiilirakendus Taxify avas oma teenuse Serbia pealinnas Belgradis, kus see on esimene äpp, millega saab taksot tellida.
Taxify kaalub Belgradis ka sõidujagamise teenuse avamist ning on alustanud läbirääkimisi Serbia ametiasutustega, et jagada Eesti seaduseelnõu põhimõtteid.
Taxify arendusjuht Martin Villig ütles, et Belgradis nähakse head kasvuvõimalust.
Taxify on Eestis 2013. aastal asutatud tehnoloogiaettevõte, mis tegeleb taksode ja sõidujagamise mobiilirakenduste ja dispetšertarkvara arendamisega kümnes riigis. Ettevõttes töötab 40 inimest, kaasatud on 1,5 miljoni euro eest investeeringuid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Alates tänasest on ettevõtjate vahel sõlmitud koostöölepingu tulemusel kõigil soovijail võimalik Taxify'ist tellida Green Takso hübriidmootoriga autosid.
Koos venna Markusega Taxifyd juhtiv Martin Villig ütleb põhjanaabrite turult lahkumise kohta, et sealne ärikeskkond oli suletud ja monopoliseeritud.
Nutikamad ettevõtjad leidnud tehnoloogia kasutamisel abil lahendusi, kuidas äri edukamaks muuta ja potentsiaalseid kliente paremini teenindada. Pärnus toimuval Weekend Festivalil on külastajatele nutilahenduste abil paremaid taksoteenuseid pakkumas Taxify ja Wisemile.
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?