Koostööleping toob taksoteenust osutama rohkem hübriidmootoriga autosid

Foto: Green Takso

Alates tänasest on ettevõtjate vahel sõlmitud koostöölepingu tulemusel kõigil soovijail võimalik Taxify'ist tellida Green Takso hübriidmootoriga autosid.

"Enamik meie taksojuhtidest on tellimusete saamiseks Taxifyd ka varem kasutanud, kuid nüüd tegime koostöö ametlikuks," ütles Green Takso esindaja Aivar Pürg koostöölepingu allkirjastamist kommenteerides. "Meie peamine ootus on koos Taxifyga jõudsalt kasvada, soovime aasta lõpuks oma autopargi suurust kahekordistada," lisas Pürg. Taxify pakub klientidele mugavat maksmise võimalust äpi abil ja ärikliendid saavad tasuda sõitude eest tasuda kuu lõpus koondarvega.

Taxify Driver Manageri Villu-Raoul Maidla sõnul on tegemist väikestviisi märgilise tähtsusega sündmusega, mis näitab Tallinna taksoettevõtjatjate viimasel aastal süvenenud mõttemustri muutust. "Ettevõtjad mõistavad, et Taxify ei ole nende jaoks mitte konkurent, vaid koostööpartner, kelle toel on võimalik tuntavalt kasvada", ütles Maidla.

Green takso on 2015 aastal asutatud Tallinna taksoettevõte, mille eripäraks on taksoteenuse osutamine hübriidmootoritega sõidukitega. Ettevõtte eesmärgiks on käesoleva aasta lõpuks autoparki kasvatada vähemalt 20 autoni.

Taxify on eestimaine taksode ja sõidujagamise mobiilirakendus, mille platformil on üle 2400 auto ja see töötab Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Viljandis ja Rakveres. Lisaks Eestile on Taxify kasutatav 13 riigis ja lähikuudel on plaanis teenus avada veel 4 riigis.

 

Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821