Autor: ITuudised.ee • 25. aprill 2017

Eesti IKT Klastri esindajad külastavad Lõuna-Koread

Autor: ITL

Eesti IKT klastri esindajad on nädalasel õppevisiidil Lõuna-Koreas, kus tutvutakse kohaliku ettevõtluskeskkonnaga, külastatakse avaliku sektori asutusi ja õpitakse tehnoloogiaettevõtete kogemustest.

Visiidi esimesel päeval toimus kõrgetasemeline e-riigi teemaline kohtumine Lõuna-Korea Siseministeeriumi esindajatega. Ühisel seminaril tegid Eesti poolt ettekande Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Viljar Lubi, ITL-i asepresident Tiit Tammiste, e-Residentsuse projektijuht Ott Vatter ning Rain Laane Microsoft Estoniast.

Delegatsiooni kuuluvad IKT ettevõtete ja kõrgkoolide esindajad, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Viljar Lubi ning e-Residentsuse meeskonna esindaja Ott Vatter. Kokku kuulub delegatsiooni 22 inimest. Eesti IKT Klastri Lõuna-Korea visiit kestab 1. maini, visiiti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond "Eesti IKT Klaster" projekti raames.  

Eesti IKT Klaster on IT ja telekommunikatsiooni ettevõtteid koondav koostööplatvorm, mille eesmärgiks on olla nutikate toodete arendaja ja maailmas tunnustatud IKT lahenduste looja. Oma tegevustega soovib klaster aidata kaasa uute lahenduste ja toodete tekkimisele ning ettevõtete konkurentsivõime tugevnemisele rahvusvahelisel turul. Eesmärgi saavutamiseks tegutsetakse kolmes peamises valdkonnas, milleks on rahvusvahelistumine, inimesed ja kompetentsid ning koostöö ja innovatsioon.

Autor: ITL
Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112