Ituudised.ee toetajad:
Põhjamaade suurimal tehnoloogia- ja innovatsioonikonverentsil TechBBQ 2021 Kopenhaagenis võtsid ettekande "Life science battle in the Nordics" raames mõõtu 8 ükssarvikuks püüdlevat meditsiini- ja tehnoloogiafirmat. Võitjaks kuulutati Rootsi idufirma, kes sai ka 10 000 eurot.
Kes vähegi on disaini või disaineritega kokku puutunud on kuulnud kahte U-tähega salasõna UX (user experience) ja UI (user interface). Tihti näeb neid kasutusel ka koosluses UX/UI disain ning väga sageli ei suudeta vahet teha, mis on mis. Selles artiklis saad vastuse küsimusele, mis on UI/UX disain ja mis on nende kahe erinevus.
UI/UX disainer ja sertifitseeritud Google disainsprintide läbiviija Andres Kostiv räägib oma loo, kuidas UI/UX disaineriks saada ning jagab praktilisi nõuandeid, mis teekonna kasutajakogemuse disaineriks saamiseni oluliselt lihtsamaks teevad.
Kaks Eesti IT-firmat katsetavad projekti, mille abil suunataks tulevikus kõik kodanike ja ettevõtjate pöördumised riigile automaatselt õigele asutusele ja ametnikule.
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112